CVIČENÍ NA OZDRAVENÍ PÁTEŘE A KLOUBŮ-ZDRAVÁ ZÁDA

 

OZDRAVENÍ PÁTEŘE A KLOUBŮ-ZDRAVÁ ZÁDA

 

Dlouholetou praxí prověřené cvičení vycházející z tajné muslimské jógy. Naučíte se ovládat svoje tělo i mysl a pomocí toho sami sebe uzdravovat. Neustále se snažíme řídit svět a dění kolem nás, ale  neumíme ovládat sami sebe. Přitom svět kolem nás je odrazem nás samotných…

Cvičení na páteř a klouby převzali z tajných cvičení Larisa Fontina a Mirzakarim Norbekov. V České republice ho poprvé představil Boris Tichanovský.

Komplex Zdravá záda ozdravující páteř a klouby obsahuje fyzická cvičení na všechny partie páteře a představuje účinný prostředek k obnově narušených funkcí hlubokých krátkých zádových svalů. Z nedostatku pohybu v nich dochází k nežádoucím funkčním změnám, které zapříčiňují bolest v oblasti páteře. Soustavným cvičením sestavy se lze v průběhu individuálně dlouhé doby zbavit nepříjemných pocitů. Je možné zcela obnovit pohyblivost páteře a kloubů.

K obnovení funkčnosti pohyblivosti páteře je potřeba pravidelné opakování cvičení. Máme ověřené, že je nutné chodit minimálně 10 hodin po sobě, aby došlo k většímu posunu ke zdraví.